Verejná zbierka NAPREDUJEME SPOLU

Sme jedni z vás

Náš syn Alex sa narodil s diagnózou kongenitálny cytomegalovírus. Terapie a rehabilitácie sa stali súčasťou nášho každodenného života.

Od Alexovych prvých mesiacov sme absolvovali nespočetné množstvo intenzívnych rehabilitačných pobytov, terapií, návštev logopédky, či špeciálnej pedagogičky. Neustále cestovanie za terapiami a rehabilitáciami nás stálo mnoho času a financií.

Jedného dňa sa nám naskytla príležitosť prenájmu vhodného priestoru na vybudovanie vlastného neurorehabilitačného centra zameraného na deti.

Keďže v okolí Trenčína stále chýbali možnosti pravidelných ambulantných rehabilitácií, rozhodli sme sa túto možnosť využiť. Založili sme občianske združenie Napreduj o. z.

Centrum Napreduj budujeme na základe odborných rád skúseného konzultanta z odboru fyzioterapie a našich osobných skúseností.

Rodinám okrem možnosti rehabilitácie detí podávame pomocnú ruku a poskytujeme im informácie ohľadom získavania finančnej pomoci na úhradu rehabilitácii, možnosť zbierania 2 % z daní cez naše občianske združenie. Snažíme sa o prepájanie rodičov, ktorí si navzájom môžu pomôcť v získavaní ďalších informácií ohľadne úspešnosti terapií. Podporujeme výmenu kontaktov na odborníkov a vlastných skúseností.

V Napreduj je pre nás dôležitá spolupráca.

So skamarátenými občianskymi združeniami participujeme na projektoch pre deti so špeciálnymi potrebami. S občianskym združením Nádej pre Miušku sme realizovali Vianočnú aukciu 2020 a s občianskym združením Snívame spolu sme organizovali Vianočnú aukciu 2021 a taktiež výrobu a predaj charitatívneho kalendára snivamespolu.sk. V septembri roku 2020 sme tiež finančne podporili benefičný koncert pre Miušku a Maximka.

V budúcnosti plánujeme vyvíjať aktivity na podporu členov navštevujúcich centrum Napreduj. Veríme, že spolu sme viac ako každý zvlášť. O tom je Napreduj.

Budeme radi, ak sa stanete jedným z nás!

Anita a Miloš Novákovci

Napredujme spolu!

Nenechajte si ujsť novinky a prvé registrácie!

Ďakujeme! O možnosti registrácie budete vedieť medzi prvými.
Oops! Niečo sa nepodarilo