Verejná zbierka NAPREDUJEME SPOLU

Na mieru pre detských pacientov, bez kompromisov, budované s láskou a nadšením.

Také je zázemie Napreduj.

Jemne a príjemne

Upokojujúce pastelové farby, prírodné materiály, presvetlené priestory. Každý detail je prispôsobený s ohľadom na detskú dušu.

Čistota – pol života,
a možno aj viac

Napreduj je klasifikované ako zdravotnícke zariadenie. Čo to znamená? Prísne hygienické normy a dôraz na bezpečnosť.

Viditeľne neviditeľní

Cez reflexné presklené priečky sledujete napredovanie vášho dieťaťa. Pre neho ste však neviditeľní a preto sa plne sústredí na terapiu a nie na vašu prítomnosť.

My s profíkmi

Pri navrhovaní zázemia centra sme dali hlavy dokopy s architektmi, interiérovými dizajnérmi, špecialistami z odboru fyzioterapie a rodičmi. Výsledkom je premyslený interiérový koncept bez kompromisov.

Bezkompromisné riešenie – žiadne nie

Stropné chladenie, podlahové vykurovanie, rekuperácia vzduchu, ozvučenie miestností. Všetko preto, aby sa vaše dieťa cítilo ako v perinke.

Prečo sa k nám oplatí loziť?

Snoezelen

Multisenzorické prostredie slúži na relaxáciu a upokojenie, ale rovnako ponúka i príležitosť na stimuláciu, aktivizáciu a rozvoj zmyslov.

Masážna miestnosť

V masážnej miestnosti okrem relaxačných a stimulačných masáží poskytujeme aj doplnkové terapie ako inhalácia kyslíka, zábal, či bioptron.

Open space

Okrem štandardných rehabilitačných pomôcok  sa v open space nachádzajú aj pomôcky pre senzorickú integráciu – visiace prvky na podporu vestibulárneho, proprioceptívneho a taktilného vnímania.

Ordinácia pre špecialistov

Špecialistom sme vytvorili priestor pre pravidelnú kontrolu malých pacientov a pre konzultácie rodičov ohľadne zdravotného stavu ich dieťaťa.

Postaráme sa aj o vás – rodičov!

Váš komfort je pre nás rovnako dôležitý ako komfort vášho dieťaťa. Oddýchnite si v kaviarničke s nápojmi a občerstvením zdarma. Využite kuchynku na prípravu jedla pre vašu ratolesť.

Výhodou je aj poloha centra. Napreduj je obklopené obchodmi Lidl, Teta (drogéria), Seko (všetko pre dom a záhradu). V okolí sa nachádza niekoľko reštaurácií a priamo v budove rehabilitačného centra taktiež vináreň a predajňa zdravej výživy. Len 10 min. chôdze a užívate si vynovené námestie Trenčína.

Ubytujeme cezpoľných

Zložte si u nás hlavu. K dispozícii máme tri pohodlné apartmány.

Príďte a zaparkujte

Zaparkujete priamo pri vstupe do budovy.

Napredujme spolu!

Nenechajte si ujsť novinky a prvé registrácie!

Ďakujeme! O možnosti registrácie budete vedieť medzi prvými.
Oops! Niečo sa nepodarilo